Üsküdar Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 18 Temmuz 2019 PerşembeÖğrenci No
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 

Memnuniyet ve Ders Değerlendirme Anketi Duyurusu

Değerli Öğrencilerimiz,

Sizlerin düşünce ve beklentileri, bizim için önemlidir. Sizlere daha kaliteli eğitim sunmak ve memnuniyetinizi artırmak için katılım, değerlendirme ve önerilerinize ihtiyaç duymaktayız.

Otomasyona giriş yaptıktan sonra karşınıza memnuniyet ve ders değerlendirme anketleri çıkacaktır. Lütfen sizlere sunulan hizmetler ve almış olduğunuz dersler hakkında sıralanan ifadeleri dikkatlice okuduktan sonra, kişisel görüşlerinizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz seçeneği işaretleyerek görüşünüzü belirtiniz.

Değerlendirenlerin kimliği gizli tutulacak olup, öğretim elemanları ve yöneticiler sadece değerlendirme ortalamalarını görebilecektir.


Student Satisfaction and Course Evaluation Questionnaire

Dear Students,

Your thoughts and expectations are important to us. We need your participation, evaluation and suggestions to provide you better quality in education and increase your satisfaction.

After you sign in to automation, you will be presented with student satisfaction and course evaluation questionnaires. Please indicate your opinion by choosing the option that you think best reflects your personal opinions, after reading carefully the expressions listed about the services you have received and the courses you have taken. 

The identity of the evaluators will be kept confidential, and the faculty staff and managers will only be able to see the average of the assessment.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------