Üsküdar Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 22 Temmuz 2018 Pazar


Öğrenci No
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 
Değerli Öğrencilerimiz,

Sizlerin düşünce ve beklentileri, bizim için önemlidir. Sizlere daha kaliteli eğitim sunmak ve memnuniyetinizi artırmak için katılım, değerlendirme ve önerilerinize ihtiyaç duymaktayız. Otomasyona giriş yaptıktan sonra karşınıza memnuniyet ve ders değerlendirme anketleri çıkacaktır. Lütfen sizlere sunulan hizmetler ve almış olduğunuz dersler hakkında sıralanan ifadeleri dikkatlice okuduktan sonra, kişisel görüşlerinizien iyi yansıttığını düşündüğünüz seçeneği işaretleyerek görüşünüzü belirtiniz. Değerlendirenlerin kimliği gizli tutulacak, öğretim elemanları ve yöneticiler sadece değerlendirme ortalamalarını görebilecektir.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bütünleme sınavlarına katılacak ön lisans ve lisans öğrencilerimizin aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri önem arz etmektedir;

Final sınavına girme hakkı elde edip de başarısız olan veya sınava girme koşullarını sağladığı halde sınava girmeyen öğrenciler yani ilgili dersten FF ve FD notu alan öğrenciler için bütünleme sınavı yapılmaktadır. 

İlgili dersten devamsızlık nedeniyle DZ notu alarak başarısız olan öğrenciler bütünleme sınavına giremezler.

İlgili dersten DD veya DC notları ile başarılı olan öğrencilerin bütünleme sınavına girme mecburiyeti yoktur. İstemeleri durumunda bütünleme sınavına girebilirler fakat en son alınan not geçerli sayılacaktır.

Bütünleme sınavından alınan puan, final sınav puanı yerine geçerek başarı değerlendirmesinde kullanılacaktır ve bütünleme sınavından sonraki harf notu geçerli olacaktır.

Bütünleme sınavı açılmış öğrencinin sınava katılmaması halinde final sınav puanı geçerli kalır.