Üsküdar Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 16 Ocak 2018 Salı


Öğrenci No
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 

Bütünleme Sınavı ve Yaz Öğretimi Duyurusu

Üniversitemiz Senatosunun 28.09.2017 tarih ve 2017/27 sayılı kararı ile Üniversitemizde bütünleme sınavı ve yaz öğretimi uygulamasına devam edilmekte olup, başka üniversiteden ders alma taleplerinin Üniversitemiz Yaz Öğretimi Yönetmeliğinin ilgili hükümlerine göre değerlendirilmesi uygun bulunmuştur.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Memnuniyet ve Ders Değerlendirme Anketi Duyurusu

Değerli Öğrencilerimiz,

Sizlerin düşünce ve beklentileri, bizim için önemlidir. Sizlere daha kaliteli eğitim sunmak ve memnuniyetinizi artırmak için katılım, değerlendirme ve önerilerinize ihtiyaç duymaktayız.

Otomasyona giriş yaptıktan sonra karşınıza memnuniyet ve ders değerlendirme anketleri çıkacaktır. Lütfen sizlere sunulan hizmetler ve almış olduğunuz dersler hakkında sıralanan ifadeleri dikkatlice okuduktan sonra, kişisel görüşlerinizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz seçeneği işaretleyerek görüşünüzü belirtiniz.

Değerlendirenlerin kimliği gizli tutulacak olup, öğretim elemanları ve yöneticiler sadece değerlendirme ortalamalarını görebilecektir.